Program Filmového Festivalu

18. října 2007 v 14:36 | STUD
MeziPatra - Filmový GLBT festival
Organizátor: STUD
BRNO:
čtvrtek 25.10. Thursday
Kavárna MonRo, Černopolní 33
18:30 Holky v Brně: Lesby a mateřství (beseda)
pátek 26.10. Friday
Bakala
18:00 Něco úplně nového / Whole New Thing
20:00 Fassbinder z pohledu dnešní doby (vernisáž výstavy, trvá do 3.11.)
20:30 Výbor ťuťu ňuňu cecíků / Itty Bitty Titty Committee + zahájení festivalu / festival opening
Café Steiner, Gorkého 38
18:00 Martin Hrdina: Herbarium (vernisáž výstavy, trvá do 26.11.)
sobota 27.10. Saturday
Art - velký sál
18:00 Úchyl Orlando / Freak Orlando
20:30 Lilie / Lilies
22:30 Tik tak ukolébavka / Tick Tock Lullaby
24:00 Krátké filmy pro sangviniky / Short Films for the Sanguine
Bakala
20:30 Zkouškové období / Final Exam
Chajovna, Dominikánské nám. 6/7
13:00 GaTe: G-seznamování od včera až po dnes (diskuse mladých gayů)
Red Cat, Masarykova 25
20:00 Long Night Party
neděle 28.10. Sunday
Art - velký sál
16:00 Před Stonewallem / Before Stonewall
18:00 Plyn / Gas
20:30 Dorian Gray v zrcadle bulváru / Dorian Gray im Spiegel der Boulevardpresse
Bakala
20:30 Rekviem pro panenku / Requiem for a Maiden

pondělí 29.10. Monday
Art - velký sál
18:00 Bublina / Ha Buah
20:30 Pusinky / Dolls
22:30 Pacient číslo nula / Zero Patience
Art - malý sál
18:30 Báječný! Příběh teplého filmu / Fabulous! The Story of Queer Cinema
Bakala
16:00 Feminismus: Buřičství a/nebo konformita? (diskuse Queer Café)
20:30 Nuda v Brně / Boredom in Brno
Café Sausalito, Veveří 10
18:00 Vladimír Novotný: Terorist (vernisáž výstavy, trvá do 26.11.)
úterý 30.10. Tuesday
Art - velký sál
18:00 Pisoár / Urinal
20:30 Johanka z Arku Mongolská / Johanna D'Arc of Mongolia
Art - malý sál
18:30 Konec duhy / Rainbow's End
Bakala
16:00 Bisexuální postava ve filmu: známost šílená, zlá a nebezpečná (diskuse Queer Café)
20:30 Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště / Hrubes and Mares Are Friends Come Rain or Shine
středa 31.10. Wednesday
Art - velký sál
18:00 Próteus / Proteus
20:30 El Calentito / El Calentito
22:30 Krátké filmy pro melancholiky / Short Films for the Melancholy
Art - malý sál
18:30 Sám mezi heteráky / Ich kenn keinen - Allein unter Heteros
Bakala
16:00 Rebelky a rebelové genderu (diskuse Queer Café)
20:30 …a bude hůř / It's Gonna Get Worse

čtvrtek 1.11. Thursday
Art - velký sál
18:00 Pokradmu / Comme des voleurs
20:30 Madam X - absolutní vládkyně / Madame X - Eine absolute Herrscherin
Art - malý sál
18:30 Moskva v teplouše nevěří + Výroba příšer / Moscow Does not Believe in Queers + Making of Monsters
Bakala
16:00 Gay buřiči, gay konformisté (diskuse Queer Café)
20:30 Účastníci zájezdu / Holiday Makers
pátek 2.11. Friday
Art - velký sál
18:00 Koncept / A Concepção
20:30 Gymnastka / The Gymnast
22:30 Svědkové / Les Témoins
Art - malý sál
18:30 Krátké filmy pro všechny baby / Short Films for all Women
21:00 Fórum České televize / Forum of Czech TV
Bakala
20:30 Šeptej / Whisper
sobota 3.11. Saturday
Art - velký sál
18:00 Bez zásahu / Uncut
20:30 Querelle / Querelle + brněnské zakončení
Art - malý sál
18:30 Krátké filmy pro všechny baby / Short Films for all Women
Mersey, Minská 15
21:00 Queer Tonight (festivalová party)
PRAHA:
pondělí 29.10. Monday
Goethe Institut, Masarykovo nábřeží 32
19:00 Francis Bacon / Francis Bacon`s Arena
Divadlo v Celetné, Celetná 17
19:30 Bez kyslíku (divadelní představení)
úterý 30.10. Tuesday
Goethe Institut, Masarykovo nábřeží 32
17.00 Duhový život pod rudou hvězdou / Rainbow Life under the Red Star (mezinárodní konference / international conference)
středa 31.10. Wednesday
Goethe Institut, Masarykovo nábřeží 32
19:00 Obraz alkoholičky / Bildniss einer Trinkerin
čtvrtek 1.11. Thursday
Goethe Institut, Masarykovo nábřeží 32
19:00 Svádění andělů / Verführung von Engeln
Galerie Court, Haštalská 1
19:00 Buřiči a Buřinky (vernisáž výstavy, trvá do 30.11.)
pondělí 5.11. Monday
Světozor - velký sál
18:00 Něco úplně nového / Whole New Thing
20:30 Výbor ťuťu ňuňu cecíků / Itty Bitty Titty Committee + pražské zahájení
Světozor - malý sál
18:30 Krátké filmy pro sangviniky / Short Films for the Sanguine
Oko
22:00 Zkouškové období / Final Exam
Světozor - foyer
Fassbinder z pohledu dnešní doby (výstava, trvá do 11.11.)
úterý 6.11. Tuesday
Světozor - velký sál
18:00 Pisoár / Urinal
20:30 Koncept / A Concepção
22:30 Gymnastka / The Gymnast
Světozor - malý sál
16:00 Krátké filmy pro melancholiky / Short Films for the Melancholy
18:30 Před Stonewallem / Before Stonewall
21:00 Dorian Gray v zrcadle bulváru / Dorian Gray im Spiegel der Boulevardpresse
Oko
20:30 Rekviem pro panenku / Requiem for a Maiden
Goethe Institut, Masarykovo nábřeží 32
16:30 Teplí ve filmu 1 / Queers in film 1 (přednášky / seminars)
středa 7.11. Wednesday
Světozor - velký sál
18:00 Pokradmu / Comme des voleurs
20:30 Pusinky / Dolls
22:30 Moskva v teplouše nevěří + Výroba příšer / Moscow Does not Believe in Queers + Making of Monsters
Světozor - malý sál
16:00 Krátké filmy pro sangviniky / Short Films for the Sanguine
18:30 Před Stonewallem / Before Stonewall
21:00 Úchyl Orlando / Freak Orlando
Oko
20:30 Šeptej / Whisper
Goethe Institut, Masarykovo nábřeží 32
16:30 Teplí ve filmu 2 / Queers in film 2 (přednášky / seminars)
čvrtek 8.11. Thursday
Světozor - velký sál
18:00 Pacient číslo nula / Zero Patience
20:30 Lilie / Lilies
22:30 Plyn / Gas
Světozor - malý sál
16:00 Krátké filmy pro všechny baby / Short Films for all Women
18:30 Konec duhy / Rainbow's End
21:00 Madam X - absolutní vládkyně / Madame X - Eine absolute Herrscherin
Oko
20:30 Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště / Hrubes and Mares Are Friends Come Rain or Shine

Změna programu vyhrazena! www.mezipatra.cz
Café Therapy, Školská 30
20:30 Gita: Hetero jako menšina (diskuse)
Divadlo v Celetné, Celetná 17
19:30 Bez kyslíku (divadelní představení)
pátek 9.11. Friday
Světozor - velký sál
18:00 Bublina / Ha Buah
20:30 Bez zásahu / Uncut
22:30 Báječný! Příběh teplého filmu / Fabulous! The Story of Queer Cinema
Světozor - malý sál
18:30 Sám mezi heteráky / Ich kenn keinen - Allein unter Heteros
21:00 Johanka z Arku Mongolská / Johanna D'Arc of Mongolia
Oko
20:30 Nuda v Brně / Boredom in Brno
sobota 10.11. Saturday
Světozor - velký sál
16:00 Krátké filmy pro všechny baby / Short Films for all Women
18:00 Próteus / Proteus
20:30 Tik tak ukolébavka / Tick Tock Lullaby
22:30 Svědkové / Les Témoins
Světozor - malý sál
18:30 Fórum České televize / Forum of Czech TV
21:00 Krátké filmy pro melancholiky / Short Films for the Melancholy
Oko
20:30 Účastníci zájezdu / Holiday Makers
Valentino, Vinohradská 40
21:00 Queer Tonight (festivalová party)
neděle 11.11. Sunday
Světozor - velký sál
18:00 El Calentito / El Calentito
20:30 Querelle / Querelle + slavnostní zakončení / festival closing
Světozor - malý sál
16:00 Krátké filmy pro melancholiky / Short Films for the Melancholy
18:30 Krátké filmy pro sangviniky / Short Films for the Sanguine
Oko
17:30 …a bude hůř / It's Gonna Get Worse

Změna programu vyhrazena! www.mezipatra.cz
OLOMOUC - ozvěny festivalu
Pořadatel: Pastiche Fimz
Vstupné: 60,- (průkaz AČFK 50,-)
pondělí 12.11.
Filmový sál (3.patro), UCUP Konvikt, Univerzitní 3
17:00 Percepce homosexuality v Zemích koruny české včera a dnes (přednáška)
19:00 Konec duhy / Rainbow's End + zahájení
21:00 Próteus / Proteus
Klub Diva, Pavelčákova 17
21:00 3D party: Disko+DIVA+Diváci
úterý 13.11.
Podkroví, UCUP Konvikt, Univerzitní 3
18:00 Fassbinder z pohledu dnešní doby (vernisáž výstavy; trvá do 18.11.)
Filmový sál (3.patro), UCUP Konvikt, Univerzitní 3
19:00 Tik tak ukolébavka / Tick Tock Lullaby
21:00 Něco úplně nového / Whole New Thing
BRATISLAVA - Filmový Festival Inakosti - ozveny Mezipatier
Pořadatel: Iniciatíva Inakosť
pondělí 12.11.
Kino Tatra, Námestie 1. mája 5
18:30 Shortbus / Shortbus (Mezipatra 2006)
20:30 Krátké filmy pro melancholiky / Short Films for the Melancholy
úterý 13.11.
Kino Tatra, Námestie 1. mája 5
18:30 Špatná výchova / La mala educación (Mezipatra 2005)
20:30 Tik tak ukolébavka / Tick Tock Lullaby
středa 14.11.
Kino Tatra, Námestie 1. mája 5
18:30 Něco úplně nového / Whole New Thing
20:30 Próteus / Proteus

ČESKÝ TĚŠÍN - ozvěny festivalu
Pořadatel: Liberte
Vstupné: 80,-
středa 21.11.
Kino Central, Štefánikova 27/17
18:00 Krátké filmy pro sangviniky / Short Films for the Sanguine
Tik tak ukolébavka / Tick Tock Lullaby
čtvrtek 22.11.
Kino Central, Štefánikova 27/17
18:00 Konec duhy / Rainbow's End
Něco úplně nového / Whole New Thing
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Půjdete se podívat IX. ročník MeziPater?

Ano, půjdu! 33.3% (25)
Ne, nepůjdu! 20% (15)
Šel bych rád, ale nemám čas! 28% (21)
Filmy mě vůbec nezajímají 18.7% (14)

Komentáře

1 Jaroslav Jaroslav | E-mail | Web | 29. září 2011 v 22:10 | Reagovat

Fajn blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama