Leden 2009

NightWork

7. ledna 2009 v 14:10 | Youtube/NightWork |  MUSIC CLIPS
Velmi zajímavý a legrační hudební klip skupiny NightWork Vojty Dyka a Jakuba Prachaře...O Dykovi a Prachařovi se dlouhodobě spekuluje, zda jsou milenci nebo jen kamarádi, či recesiti...o čem se píše v bulváru?...

Vojta Dyk, který se proslavil v seriálech Letiště a Velmi křehké vztahy a také svou skupinou Night Work, nepřestává dráždit média, která spekulují o jeho orientaci a on jim vesele nahrává a přikyvuje. Teď naposledy Vojta šokoval prohlášením, že udržuje milostný poměr s Jakubem Prachařem a jeho přítelkyní Marthou Issovou."Chodím jak s Marthou, tak s Vojtou. Žijeme zkrátka v takovém triumvirátu," přiznal Jakub Prachař a Vojta Dyk jen přikyvoval.

"Vojta a gay? Nesmysl! Vojta si rád dělá srandu a je recesista," řekla nám Vojtova kamarádka a kolegyně z divadla. O vztahu Vojty Dyka a Jakuba Prachaře se spekuluje už delší dobu. Podle provozního jednoho prařského gay klubu se nemusí nutně jednat o nadsázku. "Pan Dyk náš podnik tu a tam navštěvuje, platí u nás za solidního a klidného hosta." řekl provozní gay klubu.

(převzato: gaynet.cz)

(foto:vojta-dyk.info)

Katalog oblíbených stránek